پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  رضايتمندي جنسي مردان با بدپوششي زنان
بدپوشش بودن زنان که بالتبع بدحجابي آنها را نيز به دنبال دارد زايده تفکري است که نه تنها از آنها بخاطر آسيب هاي روحي- رواني که بر جنس مخالف خود وارد مي کند، سلب مسئوليت مي کند بلکه به نوعي زنان را در جنگي سخت عليه ساير هم جنسان خود و کيان خانواده، تجهيز کرده است.
  مادرشهيد رقيب دوست:
شهيد شخصي است که از تمام زندگي خودش مي گذرد تا پيمان خودش را با خداوند محکم تر کند و به روايتي سربازان امام زمان(عج) همين شهدا هستند؛ هر وقت که دلتان تنگ شد به بهشت زهرا(س) برويد و به مزار اين همه شهيد نگاه کنيد، آن وقت هست که درد خودتان فراموش مي شود.
  فاطميه
فاطميه فصل رنج و ماتم است/ فصل گريه فصل اندوه و غم است/ از جفاي قوم نيرنگ و ريا/ گشته ويران خيمه ي آل عبا/ آيه ي تطهير را سوزانده اند/ كوثر و تكوير را سوزانده اند/ حرف حرف آيه ي مباهله/ زير پا افتاده و گرديده له/ آن كه هجرت كرده در راه خدا/ صورتش نيلي است حالا پس چرا؟/ افتخار حضرت روح الامين/ ضربه از در خورد و شد نقش زمين.
  کسي که بغضش را تکه تکه خورد
کسي به نالةآتش، سپرده گوش اينجا؟!/ پر از سكوت، کسي مي‌کند خروش اينجا/ يكي شبانه ز نرگس، سراغ مي گيرد/ شبيه لاله تنش، بوي داغ مي گيرد/ چه ناکجاي غريبي است آسمان، بي عشق!/ نگو! که خواهد پوسيد دستمان بي عشق/ و اين منم كه خزان را چو برگ زيسته‌ام/ ز زندگي چه بگويم كه مرگ زيسته‌ام.
  همسر شهيد:عبدالحسين براي رفتن، لحظه شماري مي کرد
وقتي اشتياقش را براي رفتن مي ديدم، پذيرفتم که ثبت نام کند. عبدالحسين لحظه شماري مي کرد براي اعزام. براي عرفه رفتيم مشهد قرار بود 10 روز آنجا بمانيم. همه اش فکر مي کردم نکند اين سفر، سفر آخر من با عبدالحسين باشد و همين هم شد!
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003